TERAPIA I REHABILITACJA DZIECIĘCA - WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA

O nas

Radolino - o nas

Jesteśmy małżeństwem zajmującym się od kilkunastu lat terapią i rehabilitacją dzieci z wszelkiego rodzaju zaburzeniami i nieprawidłowościami rozwojowymi (m.in. zaburzeniami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną, zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym).

Prowadzimy również zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci rozwijających się prawidłowo i tych, które wymagają niewielkiego wsparcia terapeutycznego. W swojej pracy wykorzystujemy różnorodne metody i techniki pracy dostosowane indywidualnie do możliwości psychoruchowych naszych podopiecznych.

Głównym naszym celem jest wszechstronne wspieranie rozwoju dziecka, niezależnie od rodzaju zaburzenia z jakim do Nas trafia oraz zapewnienie mu profesjonalnej i skutecznej terapii połączonej z rehabilitacją.

Duży nacisk kładziemy na współpracę z rodzicami i opiekunami gdyż wsparcie rodziców jest tak samo ważne jak terapia ich dzieci. Nasze zajęcia opierają się na zabawie oraz przyjaznej atmosferze. Nieustannie doskonalimy swój warsztat pracy uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Prywatnie posiadamy dwójkę szalonych dzieciaków.
 

Zapraszamy

Radosław Iżakiewicz i Magdalena Pudełko-Iżakiewicz

<div style="position:relative;background-color:#01ad33;height:30px;width:100%;"></div>
<div style="margin: 0;padding: 0;position: relative;display: inline-block;width: 100%;"><div style="margin: 0;padding: 0;position: relative;display: inline-block;width: 20%;"><img src="https://radolino.pl/wp-content/uploads/2017/01/Radolino-zdjecie-01.jpg"></div><div style="margin: 0;padding: 0;position: relative;display: inline-block;width: 20%;"><img src="https://radolino.pl/wp-content/uploads/2017/01/Radolino-zdjecie-02.jpg"></div><div style="margin: 0;padding: 0;position: relative;display: inline-block;width: 20%;"><img src="https://radolino.pl/wp-content/uploads/2017/01/Radolino-zdjecie-03.jpg"></div><div style="margin: 0;padding: 0;position: relative;display: inline-block;width: 20%;"><img src="https://radolino.pl/wp-content/uploads/2017/01/Radolino-zdjecie-04.jpg"></div><div style="margin: 0;padding: 0;position: relative;display: inline-block;width: 20%;"><img src="https://radolino.pl/wp-content/uploads/2017/01/Radolino-zdjecie-05.jpg"></div></div>
<div style="position:relative;background-color:#01ad33;height:10px;width:100%;"></div>