TERAPIA I REHABILITACJA DZIECIĘCA - WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA

O nas

Radolino - o nas

Jesteśmy małżeństwem zajmującym się od kilkunastu lat terapią i rehabilitacją dzieci z wszelkiego rodzaju zaburzeniami i nieprawidłowościami rozwojowymi (m.in. zaburzeniami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną, zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym).

Prowadzimy również zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci rozwijających się prawidłowo i tych, które wymagają niewielkiego wsparcia terapeutycznego. W swojej pracy wykorzystujemy różnorodne metody i techniki pracy dostosowane indywidualnie do możliwości psychoruchowych naszych podopiecznych.

Głównym naszym celem jest wszechstronne wspieranie rozwoju dziecka, niezależnie od rodzaju zaburzenia z jakim do Nas trafia oraz zapewnienie mu profesjonalnej i skutecznej terapii połączonej z rehabilitacją.

Duży nacisk kładziemy na współpracę z rodzicami i opiekunami gdyż wsparcie rodziców jest tak samo ważne jak terapia ich dzieci. Nasze zajęcia opierają się na zabawie oraz przyjaznej atmosferze. Nieustannie doskonalimy swój warsztat pracy uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Prywatnie posiadamy dwójkę szalonych dzieciaków.
 

Zapraszamy

Radosław Iżakiewicz i Magdalena Pudełko-Iżakiewicz